ESL Pro League S18: півфінал проти Monte

CS2 / Репортаж / 30 вересня 2023 — 13:05

Українське дербі пройде у півфіналі останнього турніру з CS:GO. Старт матчу проти Monte заплановано на 16:30, формат — best of 3.

Народжені Перемагати йдуть цим турніром без поразок. Після чистої перемоги у групи C наша команда в чвертьфіналі розібралася на двох мапах з Eternal Fire (16 : 7 Anubis, 16 : 10 Nuke).

Monte стали останньою командою групи B, яка вийшла в плей-оф. Український колектив поступився BIG (1 : 2) та MIBR (1 : 2) та потрапив у сітку “останнього шансу”. Там хлопці не тільки вибили з турніру Heroic (2 : 1), але й помстилися бразильцям з MIBR (2 : 0). Наступний етап уже став для Monte успішним: команда не дозволила Fnatic (2 : 1) та Сomplexity (2 : 1) пройти далі, а потім створила сенсацію, перегравши Team Vitality у чвертьфіналі (2 : 0).

Остання зустріч колективів закінчилася для NAVI прикрою поразкою. Ще у попередніх складах команди зустрічалися у груповому етапі BLAST.tv Paris Major 2023, де Народжені Перемагати поступилися на двох мапах (12 : 16 Anubis, 2 : 16 Nuke).

Ми віримо у те, що оновлений склад зможе помститися суперникам та забезпечити NAVI перший фінал у цьому році!