CROSSOVER 2024: срібло для Kkokkoma

Tekken / Новини / 5 серпня 2024 — 14:00

Му Джон "Kkokkoma" Кім посів друге місце турніру CROSSOVER 2024 у дисципліні Tekken 8! Гравець NAVI показав чудовий рівень гри і заробив € 1 010 разом із 220 рейтинговими очками.

Чемпіонат проходив протягом двох днів у рамках кіберспортивного фестивалю, на якому були представлені різні представники жанру файтингів. Досягнення Kkokkoma особливо примітне тим, що в змаганнях брало участь 204 гравці!

Представник NAVI в півфіналі верхньої сітки поступився голландцеві Sin, а потім без особливих проблем дістався до гранд-фіналу по нижній сітці, по черзі перегравши Nino, JoKa і Tetsu. У заключному поєдинку сильнішим знову виявився Sin — 1 : 3.

Вітаємо Kkokkoma з прекрасним результатом! Упевнені, що гравець ще не раз порадує вболівальників на майбутніх турнірах!