EPL S17: півфінал проти Faze

CS2 / Репортаж / 25 березня 2023 — 15:25

Народжені Перемагати в четвірці найкращих команд турніру. Хлопці продовжать свій шлях у матчі bo3 проти Faze o 20:00.

У чвертьфіналі NAVI стикнулася з найсильнішим своїм суперником на турнірі. Heroic після минулорічних успіхів посідає друге місце у рейтингу HLTV, а на IEM Katowice 2023 стала срібним призером. Протистояння почалося ризикованим вибором нашої команди — Anubis. У данців не було жодної офіційної гри на цій мапі, а отже, підготуватися було важко. Боротьба точилася на рівних, але за рахунку 15 : 13 через помилку Heroic нашій команді вдалося здобути перемогу. Другою мапою обрали Inferno, і на ній Народжені Перемагати довели справу до розгрому: спочатку 8 : 7 за сторону контртерористів, а потім надупевнена гра у другій половині (16 : 8).

Шлях Faze до цього етапу був значно простішим. Колектив упорався із завданням у групі С, посівши друге місце через програш Vitality (0 : 2). У другому раунді плей-оф доволі спокійно обіграв п'ятірку Furia (2 : 0), яка все ще не може перевершити свої минулорічні результати. Лише чвертьфінал проти андердогів із forze пройшов не за планом: запекла боротьба на перших двох мапах (13 : 16 Inferno, 16 : 14 Overpass) та розгром на третій (16 : 6 Mirage).

Востаннє команди зустрічалися у злощасному фіналі IEM Cologne 2022. Тоді у bo5 доля кубку вирішилася на останньому Nuke, де Faze вдалося здобути перемогу (2 : 3).