IEM Rio 2024: проти Outsiders

CS2 / Репортаж / 11 жовтня 2024 — 13:30

Народжені Перемагати почнуть свій шлях у плей-оф з чвертьфіналу. Старт зустрічі з Outsiders заплановано на 16:00, формат — best of 3.

Попри якісний виступ у груповому етапі наш склад поступився у вирішальний момент проти FURIA. Бразильський колектив проводить видатний домашній турнір для себе та переграв NAVI на двох мапах.

Outsiders пройшли у чвертьфінал з третього місця групи B: команда одразу впала у нижню сітку після поразки від TheMongolz (Mirage 10 : 13), однак після цього закінчила на свою користь три матчі поспіль, помстившись монгольському колективу у матчі за вихід в плей-оф (2 : 0).

За умови перемоги сьогодні Народжені Перемагати вже завтра повернуться на Farmasi Arena, щоб виступити у півфіналі IEM Rio 2024 проти HEROIC.