Підсумки року: NAVI Junior

CS2 Junior / Новини / 30 грудня 2022 — 18:40

NAVI продовжує розвивати кіберспортивну молодіжну сцену. Кожного року ми знаходимо таланти, які мають змогу виходити на якісно новий рівень гри у нашому клубі. У 2022-му, попри повномасштабне вторгнення росії в Україну, нічого не змінилося: наші юніори виступали на міжнародній сцені, демонструючи свій потенціал усьому світові.

Сезон для NAVI Junior почався з WePlay Academy League Season 3. На турнірі склад команди був відносно новим та ще не встиг натренуватися. Посівши 3-тє місце у групі, наші юніори потрапили у 2-й раунд Play-In. Там вони не впоралися з більш зіграною командою Astralis Talent (1 : 2) та посіли 7–8-ме місце на турнірі.

Наступний сезон Академічної ліги пройшов лише у травні, і тоді NAVI Junior уже грали повністю українським складом: до команди на один турнір повернувся Родіон «fear» Смик, а також приєдналися Дмитро «Dem0n» Мірошниченко та Адам «froz1k» Нагорний. На той момент зовсім юний колектив не був готовий конкурувати з найсильнішими клубами молодіжної сцени: наші хлопці посіли 5-те місце у групі B зі статистикою ігор 2–8. Опинившись у 1-му раунді Play-In, юніори здолали Spirit Academy (2 : 1), однак у наступному матчі поступилися OG Academy (0 : 2) та закінчили змагання на 9–10-му місці.

У WePlay Academy League Season 5 ми побачили вже зовсім іншу команду. Незважаючи на те, що сезон почався за два тижні після попереднього, хлопці продемонстрували неабияку підготовку і посіли 2-ге місце у групі, залишивши позаду Astralis Talent, Spirit Academy та чотириразових чемпіонів MOUZ NXT. Через зміни у форматі турніру наша команда потрапила не в плей-оф, а в 2-й раунд Play-In, де не змогла завершити на свою користь best of 3 матч проти Astralis Talent (1 : 2), хоча двічі здолала цей колектив у попередній стадії. Попри це, результат турніру можна вважати успішним, бо прогрес команди був очевидний: 5–6-те місце та $ 4000 призових.

У перервах між змаганнями в Академічній лізі команда взяла участь у благодійному турнірі від ASUS ROG. У фінальному матчі наш молодіжний склад обіграв GUESS (2 : 0) та заробив 30 000 гривень. Окрім грошового призу, хлопці здобули унікальний трофей ROG #STANDWITHUKRAINE CUP, а 50 000 гривень із призового фонду було передано у фонд United24 на підтримку нашої країни у боротьбі з агресором.

На останніх у цьому році змаганнях в Академічній лізі команда NAVI Junior виступала вже у статусі одного з фаворитів. Команду у вересні підсилили Юрій «rendY» Галишин та Руслан «yab0ku-» Кекоть. Хлопці впоралися з тиском та, закінчивши групову стадію на 1-му місці, вийшли одразу в плей-оф. Зазнавши поразки від майбутніх переможців WePlay Academy League Season 6Young Ninjas, наші юніори продовжили боротьбу у нижній частині сітки, де у драматичній зустрічі вибили з турніру MOUZ NXT (14 : 16 Overpass, 16 : 14 Mirage, 16 : 14 Vertigo). В останньому матчі доля знову звела NAVI Junior із Young Ninjas: наш колектив не зміг взяти реванш (0 : 2). Змагання стали найуспішнішими в історії нашої команди у цій лізі після зміни формату — 3-тє місце та $ 15 000 призових.

Останнім турніром цьогоріч для NAVI Junior мав стати ROG Winter Cup 2022, однак через постійні відключення світла фінал турніру було перенесено на невизначений термін.

Прогрес нашого молодіжного складу доводять результати, що покращуються з кожним турніром. Сподіваємось, у наступному році хлопці виграють довгоочікуваний чемпіонат WePlay Academy League!