EPL S17: проти Outsiders

CS2 / Репортаж / 22 березня 2023 — 13:15

Народжені Перемагати поступово проходять далі у плей-оф. Матч best of 3 проти Outsiders за вихід у чвертьфінал стартує сьогодні о 16:30.

Для NAVI плей-оф розпочався з матчу проти 00NATION. Цю команду вважали аутсайдером, але вона довела, що її не треба недооцінювати. На першій мапі за рахунку 10 : 1 на нашу користь могло здатися, що перемогу майже здобуто, однак камбек 00NATION до 10 : 12 загострив боротьбу, яка закінчилася на користь NAVI (16 : 14). Під час піків бразильці здивували, тому обирати своєю мапою довелося Overpass, до чого суперник був готовий (8 : 16). Перед фінальним Mirage багато хто міг почати нервувати — окрім наших хлопців (16 : 4).

Для Outsiders це перший матч на цій стадії турніру. Колектив без проблем вийшов у плей-оф, здолавши на своєму шляху IHC (2 : 0) та Fnatic (2 : 0), однак поступився Cloud9 у матчі за перше місце в групі (1 : 2).

Востаннє команди зустрічалися у чвертьфіналі IEM Katowice 2023, тоді NAVI доволи впевнено перемогли на двох мапах (16 : 13 Overpass, 16 : 12 Inferno).